HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

DENTMAK, uzun yıllardır diş hekimliği cihazları sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektörde tecrübesi ve güvenilirliği ile tanınan seçkin bir yere sahiptir. DENTMAK, bu birikimini seçkin insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak bugünkü dinamik rekabet gücüne ulaşmış ve yurtiçi pazara olduğu kadar, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere de pek çok ülkeye  ihracat yapmaktadır.

DENTMAK, faaliyet gösterdiği iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik politikaları benimsemekte, kaynaklarını bu anlayışa ve hedefe uygun olarak yönetmektedir.

DENTMAK, müşteriler tarafından tercih edilen ve uzun vadeli güvenilir bir iş ortağı olmak amacıyla kalite sürecini kurumsal bir yapı ile desteklemekte ve bu yönde uluslararası kabul gören standartları ve uygulamaları benimsemektedir. 

DENTMAK, kaliteyi sürekli gelişimin sağlandığı bir süreç olarak ele almakta ve müşterileri, bu sürecin en önemli iş ortakları olarak değerlendirilmektedir. DENTMAK'da uygulanmakta olan kalite yönetim sistemi, söz konusu anlayışın bir gereği olarak gerçekleştirilmiş olup, bundan sonraki süreçlerde de bu yöndeki gelişmeleri takip ederek bünyesinde uygulamayı hedeflemektedir.

Dentmak.Tüm Hakları Saklıdır.

Sağlıklı bir yaşam için sizinleyiz

elodi